Anasayfa » yeni yazı » ANALYTİCA 21–24 Haziran 2022 Messe München Laboratuvar Teknolojisi, Analiz, Biyoteknoloji Fuarı

ANALYTİCA 21–24 Haziran 2022 Messe München Laboratuvar Teknolojisi, Analiz, Biyoteknoloji Fuarı

Tarafından mehtap
302 Görüntüleme 9 minutes Oku

Bir Bakışta Analytica

Dünyanın önde gelen ticaret fuarından biri olan analytica, yaklaşık 50 yıldır yenilikçi laboratuvar teknolojisinin ve geleceğe yönelik biyoteknolojinin başarılı sunulduğu en önemli etkinliktir. En önemli endüstri buluşmasıdır ve araştırma ve endüstri laboratuvarları ile ilgili tüm konuları bir araya getirir.

Dünyanın en büyük endüstri buluşması—Uluslararası ticaret fuarı

analytica, modern laboratuvar süreçleri için gereken üretim, araştırma süreçleri ve bunlarla ilgili ürün ve hizmetlerin tek çatı altında sergilendi dünyanın önde gelen pazarıdır. Sektörün kilit oyuncularının ve karar vericilerin buluştuğu yerdir.

“Sektör analytica 2022’yi sabırsızlıkla bekliyor. Sonunda ticari hedef kitlemizle tekrar yüz yüze görüşme ve onlara yenilikler sunma fırsatı bulacağız.”

Siegbert Holtermüller, Olympus Avrupa Yaşam Bilimleri Satış Başkanı

Analytica’ya katılmanız için ikna edici argümanlar

 • Laboratuvar topluluğu için eksiksiz pazara genel bakış Teknik
  bilgiyle dolu beş sergi salonu: analytica, endüstri ve araştırma laboratuvarları için tüm değer zincirini kapsayan yenilikçi ürünler, sistemler, bileşenler ve uygulamalar sunar. İhtiyaçlarınızı karşılamak için doğru çözümü bulabileceğiniz yer burasıdır.
 • Tüm önemli pazar liderleri doğrudan fuarda
  Sektörün tüm küresel oyuncuları analytica’da buluşuyor. Bu kadar yoğun pazar lideri, bilim adamı ve uzman bulabileceğiniz tek yer burası. Bu verimli ağdan yararlanın ve küresel düzeyde bağlantılar kurun.
 • Uluslararası ticaret fuarı
  1.200 katılımcı, 36.000 ziyaretçi ve 55.000 metrekarelik sergi alanı ile analytica, dünyanın en büyük analiz, laboratuvar teknolojisi ve biyoteknoloji ticaret fuarıdır. Katılımcılarımızın yüzde 50,4’ü ve ziyaretçilerimizin yüzde 40’ı yurt dışından geliyor.
 • Kelime prömiyerleri ve ticaret fuarı vurguları
  Tanınmış katılımcılar en son ürünlerini ilk kez ziyaret eden bilim insanlarına ve profesyonellere sunuyor. Ayrıca çok sayıda heyecan verici lider tedarikçinin ürün yeniliklerine bir göz atın.
 • Maksimum pratik alaka düzeyi için Canlı Laboratuvarlar
  Bu popüler cazibenin özel bir atmosfer yaratacağı kesin. Gerçek bir laboratuvar ortamında en son ürün ve çözümlerin canlı sunumlarını yapan tanınmış uzmanları deneyimleyin .
 • Bilim ve araştırma için zirve toplantısı
  Ünlü analitik konferansı, bilimsel seçkinlere tüm uygulama sektörlerinde en son analiz sonuçlarını sunma şansı veriyor. Uluslararası araştırmacılarla en son gelişmeleri ve büyüleyici gelecek beklentilerini tartışın.
 • Tutarlı lider konum
  analizi, 1968’den beri her iki yılda bir düzenleniyor. Uluslararası bir ticaret fuarı olarak lider konumunu, küresel rakipler arasında bile sürdürülebilmek konusunda etkileyici bir iş çıkarıyor ve bu konumunu sürekli olarak genişletiyor.

Analytica 2022

Fuarın orijinal WEB sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin