Anasayfa » yeni yazı » SIAL Paris 2024 Gıda Profesyonelleri Fuarı 15-19 Ekim 2024

SIAL Paris 2024 Gıda Profesyonelleri Fuarı 15-19 Ekim 2024

Tarafından mehtap
1K Görüntüleme 5 minutes Oku

SIAL Paris 1964’ten bu yana Gıda profesyonellerine ilham vermekte, ev sahipliği yapmaktadır.

Herhangi bir profesyonel size şunu söyleyecektir. Bu yıl sadece bir yemek fuarına katılabilecekseniz, SIAL Paris’e gidin. Moda başlatıcıları ve işlerini geliştirmek isteyen gıda sektörünün her kesimi SIAL’da. Sektörün en büyük gösterisi SIAL Paris’te başlayacaktır.

50 yılı aşkın bir süredir SIAL Paris sektördeki en büyüğüdür. SIAL, katılımcıların bilgi birikimlerini paylaşabilmeleri ve geleceğin tariflerini oluşturabilmeleri için Fransız başkentinde ağırlayacaktır.

26 ülkeden uzmanları ve gurmeleri bir araya getiren SIAL tarihi 1964 yılına dayanmaktadır.  Bugün, fuara 200’den fazla ülkeden katılımcı ve ziyaretçi  çekmektedir. Ve uluslararası sahnede endüstrinin en önemli etkinliği halinde gelmiştir.

Her iki yılda bir, üreticiler, ithalatçılar, alıcılar ve perakendeciler ile her şekil ve büyüklükteki uzman basın ve bağımsız dernekler, beş günlük ilham, tartışma ve değişim için Paris’teki en büyük sergi merkezinde buluşuyor. 

Geleceğin Malzemelerini Keşfedin

SIAL da sergilenecek 300 yenilikçi ürünle kendinizi şaşırtın. 1996 yılında başlatılan SIAL İnovasyonu15 farklı kategoride ödüllerle  dünyanın en büyük gıda inovasyon yarışması ve trendlerin muazzam bir vitrinidir.

Küresel ısınmanın jeopolitiğinden teknolojik yaklaşımlara, “çiftlikten tabağa” lojistiğe kadar gıda sektöründeki güncel konuları ve ana eğilimleri takip edin. Görüşlerinizi paylaşın, fikir alışverişinde bulunun ve kapsamlı bir konferans, tartışma ve yuvarlak masa programından ilham alın. SIAL görüşmelerine gelin ve en ilham verici konuşmacıları dinleyin. Yarının yemek kitabının geliştirilmesine katılmak için bilim insanlarına, iş analistlerine ve endüstri uzmanlarına katılın.

Gelecek Laboratuarı: Sektörün sizin için neler sakladığını keşfedin

Kendinizi yarının mutfak dünyasına bırakın. Gelecek Laboratuvarı. Yarının teknolojilerini ve dönüşümlerini bugünden keşfedin gıda sektörünün geleceğin görün.

SIAL PARİS Yarının Gıda Sektörünü Şekillendirecek

Gıda sektörü değişiyor. Sistemimiz değişiyor. Derin geçişler, radikal yeniden icatlar ve artan evrensel sosyal sorumluluk, endüstride devrim yaratıyor. Değişime katılmak için SIAL Paris 2024’de endüstri profesyonellerinden oluşan uluslararası bir topluluğa katılın.

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin