Anasayfa » yeni yazı » K Show 2025 Plastik ve Kauçuk Fuarı 08-15 Ekim 2025 DÜSSELDORF ALMANYA

K Show 2025 Plastik ve Kauçuk Fuarı 08-15 Ekim 2025 DÜSSELDORF ALMANYA

Tarafından mehtap
1,2K Görüntüleme

Dünya plastik ve kauçuk endüstrisi, Düsseldorf da K 2025’ye odaklanıyor. K- plastik ve kauçuk için dünya çapında en anlamlı fuardır. 08-15 Ekim 2025 tarihleri arasında 3.000’i aşkın katılımcı sayısı ile sektörün en önemli platformu olacaktır. Plastik ve kauçuk sanayilerinin lider kuruluşları sektörün ürün/hizmet yelpazesinin tamamını azami uluslararası düzeyde göstermektedir.

Plastik ve Kauçuk Endüstrisi K Show 2025 Düsseldorf da buluşuyor

K Show 2025 Düsseldorf, dünya çapında plastik ve kauçuk endüstri için en uygun buluşma noktasıdır. Dünyanın her yerinden gelen katılımcılar. Endüstrinin operasyonel mükemmelliğini göstermek ve ziyaretçilerle birlikte geleceğin rotasını aktif olarak planlamak için Düsseldorf’a geliyor. 

Özellikle Almanya, İtalya, Avusturya, Türkiye, Hollanda, İsviçre ve Fransa’dan. Tedarikçiler bu yıl daha iyi iyi temsil edilecekler. Aynı zamanda, Asya’dan gelen şirketlerin sayısı ve sunum alanları, birkaç yıldır düzenli artmakta. Özellikle Çin, Tayvan, Hindistan, Güney Kore ve Japonya’dan etkileyici görünümler bekleyebiliriz.  

61 ülkeden yaklaşık 3.000 katılımcı, Düsseldorf Fuar Merkezi’nin tamamını işgal edecek.

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin