HİZMETLERİMİZ

fuar-icon1

Yurtiçi ve yurtdışında katılımcı veya ziyaretçi olacağınız fuarlar için, fuar alanına kolay ulaşım sağlayacağınız oteller, en uygun uçak biletleri, havalimanı transferleri ve rehberlik hizmetlerinden oluşan seyahat paketlerimizle iş seyahatlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Kurumsal iş ortağınız olarak, yurt içi ve yurt dışındaki toplantı organizasyonlarınızı anahtar teslim olarak hayata geçirir, sizin için sizin gibi çalışırız..

Beklentileriniz çerçevesinde, en uygun fiyatlı ve alternatifli uçak biletlerinin planlamasını yapar, ulaşımınızı keyifli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlarız.

Yurt içi ve yurt dışı 200.000i aşkın otel ile çalışarak size en uygun konaklama seçeneğini sunarız. 

Geniş transfer ağımızla, yurt içi ve yurt dışında, havalanı – otel ve iki lokasyon arası transferlerinizi tercih ettiğiniz şekilde gerçekleştiririz.

vize

Diğer Hizmetler

Bizimle İrtibata Geçin

Fuarlar, iş seyahatleri ve her türlü etkinlik organizasyonu, uçak, otel rezervasyonu ve diğer işlemleriniz için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizimle irtibata geçin sizi hemen bilgilendirelim.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin