İş seyahatlerinizde ki konaklamalarınız için en iyi otel alternatiflerini, 20’den fazla online otel toptancı sistemimiz sayesinde 200 binin üzerindeki otel alternatifleri arasından ihtiyacınıza en uygun otelleri sunuyoruz.

 

Seyahatlerinizde bireysel olarak online otel arama motorlarından otel aramak oldukça zaman alıcıdır. Gideceğiniz yerde talebinize göre doğru oteli bulmak, bölgede yapılacakları araştırmak, otelin güvenli olup olmadığına bakmak ve tabii en uygun fiyatı bulmak. Bu liste uzayıp gider…

 

Rezervasyon yaptıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, değişiklik ve iptal etmeniz gerektiğinde, genellikle e-posta yoluyla yapmaya çalışıp ya da uzun süren çağrı merkezi bekleme süreleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

 

İş seyahat ekibi olarak, tecrübeli ekibimiz sizin gitmek istediğiniz bölgede en uygun otel alternatiflerini sizin için araştırır ve farklı bütçeli otelleri sunar.

 

Özellikle yoğun dönemler olan fuar ve kongre için yapacağınız seyahatler de etkinlik alanına yakın mesafede veya etkinlik alanına en doğru ve kısa şekilde ulaşabileceğiniz mesafelerde oteller bulmak oldukça önemlidir. Seyahat ekibimiz bu konudaki tecrübeleri ile size en doğru alternatifleri sunmakta, herhangi bir değişiklik ve iptal durumunda tüm işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

 

 

Bizimle İrtibata Geçin

Fuarlar, iş seyahatleri ve her türlü etkinlik organizasyonu, uçak, otel rezervasyonu ve diğer işlemleriniz için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizimle irtibata geçin sizi hemen bilgilendirelim.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin