Fuar gezileri, şirketlerin yurt içi ya da yurt dışında gerçekleştirilen tanıtım etkinliklerine yaptıkları seyahat organizasyonları olarak tanımlanabilir.

 

Yurt içine ya da yurt dışındaki ülkelere yapılan fuar gezileri, sektörlerdeki çeşitli alanlarda çalışan şirketlerle, bu sektöre destek veren başka şirketlerin yöneticileri ile de yüz yüze görüşmek için organize edilmektedir. Oldukça önemli ve iş bağlantıları açısından etkili organizasyonlardır.

 

Fuar gezileri için amaç, sektördeki yeniliklerden ve ürünlerden aracı olmadan haberdar olmaktır. Sektörel gelişmelerden haberdar olmak için oldukça önemlidir.

 

Özellikle köklü fuarlarda sektör çalışanları ve girişimciler birleşmekte ve uluslar arası alanda yeni iş birliklerinin ortaya çıkması sağlanmaktadır. Bununla beraber, yeni ürünler ya da hizmetler diğer ülke firma, kurum ya da kuruluşlarına tanıtılmakta ve dünya çapında yapılacak olan ticarete ön ayak olmaktadır.

 

Fuarlar, firmaların sektör kapsamında hangi sırada olduklarını görmeye de fayda sağlamaktadır. Bu sayede kişiler, firma ya da kurumlar eksiklerini kapatabilmekte ve kendilerini geliştirmek için yeni fırsatlar yaratabilmektedir.

 

Gelişmiş firmaların ya da isim yapmış kişilerin her yıl ya da iki senede bir düzenlenen fuarlara düzenli olarak katılmasının en önemli sebebi de statülerin korunmasıdır. Kaliteli ve profesyonel olarak düzenlenen fuarlar, iş alanında yeniliklerin diğer ülkelere de tanıtılmasına ve gelişmelere fırsat tanımakta, yeni iş ağları oluşturularak statü güçlendirmesine destek sağlamaktadır.

 

Fuar gezileri ile ilgili yurt dışı ve yurt içi rezervasyonlarınız, yurt dışı için vize ve pasaport işlemleriniz, fuar alanına ve konaklanacak yere ulaşımınız en uygun şekilde hazırlanmalıdır. Fuar süresince danışmanlık firması ile çalışmak oldukça önemlidir. Tüm etkinlikleri haber vermeli ve fuar seyahatleri öncesinde mutlaka bir araya gelinerek bilgilendirme toplantısı yapılmalıdır.

Bizimle İrtibata Geçin

Fuarlar, iş seyahatleri ve her türlü etkinlik organizasyonu, uçak, otel rezervasyonu ve diğer işlemleriniz için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizimle irtibata geçin sizi hemen bilgilendirelim.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin