Anasayfa » yeni yazı » TECHTEXTIL 2024 TEKSTİL FUARI 23-26.04.2024 FRANKFURT AM MAIN

TECHTEXTIL 2024 TEKSTİL FUARI 23-26.04.2024 FRANKFURT AM MAIN

Tarafından mehtap
724 Görüntüleme

Techtextil, 21-24 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında Almanya’nın Frankfurt am Main kentinde gerçekleşti. Uluslararası katılımcılar, teknik tekstil, fonksiyonel giyim tekstili ve tekstil teknolojilerinin tüm yelpazesini sundu. Hazır giyim ve tekstil işletme endüstrisinin önde gelen ticaret fuarı Texprocess ve bu yıl ilk kez uluslararası ev ve konfeksiyon tekstilleri fuarı Heimtextil Summer Special, Techtextil’e paralel olarak düzenlendi.
Bir sonraki Techtextil ve Texprocess, 23 ila 26 Nisan 2024 arasında gerçekleşecek.

Kapsamlı destekleyici konferanslar, gösteriler ve yarışmalar programıyla Techtextil, katılımcılara ve ziyaretçilere sektördeki en son gelişmeler hakkında bir fikir vermenin yanı sıra ek teknik ilham da sunuyor. Tektil sektörünün lider fuarı olarak Techtextil 21-24 Haziran 2024 de sizleri bekliyor.

INDEX 2023

INDEX WEB

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin