VİZE HİZMETLERİ

VİZE HİZMETİ NEDİR.

Vize hizmeti, ülkeler arası seyahat için gerekli olan bir izin belgesidir. Ülkelerin kendine özgü vize prosedürleri olabilir. Bazı ülkeler Türkiye vatandaşlarından vize istemezken, bazı ülkeler daha zor vize verebilmektedir. Bu sebeple de vize alırken, mutlaka vize hizmeti alınabilecek bir şirketle çalışmak gerekmektedir. Bu sayede vize işlemleri sorunsuz ve eksiksiz şekilde daha kolay tamamlanabilir. Schengen vizesi gibi birden fazla ülkeye geçiş hakkı sağlayan vize sistemleri de seyahat için işlerin kolaylaşmasını sağlamaktadır.
Özellikle de fuarlar ya da kurumsal organizasyonlar için vize alınacaksa, fuarların ya da organizasyonların tarihini kaçırmamak ya da farklı bir sorunla karşılaşmamak için mutlaka bir danışmanlık hizmeti almak gerekmekte. Aksi taktirde fuar ya da organizasyon tarihleri kaçırılabilir, farklı sorunlar meydana gelebilir.

VİZE KİMLERE KOLAY VERİLİR

Eğer ki iş kapsamında fuarlarda ya da organizasyonlar gibi kurumsal etkinliklere katılmak için vize almanız gerekiyorsa, bu aşamada işleriniz bir nebze daha kolay. Bunun dışında belgeleri eksiksiz temin eden ve herhangi bir yasal olmayan işte adı olmayan kişiler, daha kolay vize alabilmektedir.
Eğer evlilik amaçlı vize alınacaksa; eşler hakkındaki belgeler, çalışılma durumu söz konusu ise; işyerinden izin ve gerekli belgeleri almak, öğrencilik durumlarında okuldan öğrenci belgelerini temin etmek oldukça önemlidir. Bununla beraber hiçbir gerekçe gösterilmeden, vize başvurusunun reddedilebileceği durumlarda vardır. Bu durumlar:

 

-Kara listede bulunmak,
-Yasadışı eylemlerde bulunmak,
-Ülkeye geri döneceğini kanıtlayamamak gibi durumlardır.

Shengen vizesi nedir?

Schengen vizesi, neredeyse bütün Avrupa Birliği üyesi ülkeler arasında uygulanan, ülkeler arası seyahati kolaylaştıran bir vize sistemidir. Günümüzde; Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İzlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Lüksemburg, Norveç, Portekiz Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Macaristan’ı kapsayan bir vize haline gelmiştir.

Bizimle İrtibata Geçin

Fuarlar, iş seyahatleri ve her türlü etkinlik organizasyonu, uçak, otel rezervasyonu, vize işlemleriniz için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizimle irtibata geçin sizi hemen bilgilendirelim.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin