Anasayfa » yeni yazı » İFAT Su, Kanalizasyon, Atık ve Hammadde Fuarı 13-17 Mayıs 2024 Messe München

İFAT Su, Kanalizasyon, Atık ve Hammadde Fuarı 13-17 Mayıs 2024 Messe München

Tarafından mehtap
957 Görüntüleme

Her 2 yılda bir Almanya’nın MUNIH kentinde düzenlenen, Su, kanalizasyon, atık yönetimi için en büyük platform olan IFAT, tüm sektörü dünyanın dört bir yanından bir araya getirmektedir. Kelimenin en gerçek haliyle dünya lideri olan IFAT, dünyanın önde gelen Su Kanalizasyon, Atık, Ham made yönetiminde dünya çapında karşılaşılan zorlukların üstesinden gelmek için yenilikler, kaynaklar ve çözümler sunan ticari bir fuardır.

Sizde geleceğin zorluklarına çözüm mü arıyorsanız dünyanın önde gelen çevre teknolojileri ticaret fuarı bu cevapları sağlıyor. Su, kanalizasyon, atık ve hammadde yönetimi için en büyük platform olan IFAT, dünyanın her yerinden endüstriyi bir araya getiriyor – yenilikçi teklifleri gelecek için ölçütler belirliyor. IFAT’ın yeni tasarlanmış profesyonel destek programında bugünün ve yarının endüstri sorunları hakkında her şeyi öğreneceksiniz.

Ürün Grupları

Atık Kullanımı, Atık Yönetimi,Kanalizasyon Suyu Teknolojisi,Eski Alanların Yeniden Geliştirilmesi,Vanalar ve Ek ParçalarıBiyogaz, Enerji Geri Kazanımı,Bertaraf, Su KorumaKanal İnşaatı,Kanalizasyon, Çamur ArıtımıBelediye Hizmetleri,Belediye AraçlarıBelediye MühendisliğiHava Arıtma, Deniz SuyuTuzdan Arındırma Tesisleri,Ölçme SistemleriPompalar, Geri Dönüşüm

İFAD MESSE

Fuarın orijinal WEB sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin