Anasayfa » yeni yazı » IDS Uluslararası Dental Endüstrisi Fuar. 14-18.03.2023 KOELNMESSE-COLOGNE

IDS Uluslararası Dental Endüstrisi Fuar. 14-18.03.2023 KOELNMESSE-COLOGNE

Tarafından mehtap
1.1K Görüntüleme 8 minutes Oku

International Dental Show (IDS), 14-18.03.2023 tarihleri ​​arasında 40. kez kapılarını açıyor. IDS, tüm uluslararası dişçilik endüstrisi beklediği en önemli etkinliktir.

Diş hekimliği ve diş teknolojisi alanında önde gelen uluslararası ticaret fuarı olan IDS için Köln’de 56’dan fazla ülkeden yaklaşık 830 firma bekleniyor. Katılımcıların yüzde 74’ü yurt dışından geliyor. Yoğun uluslararası katılım IDS’nin olağanüstü önemini bir kez daha vurgulamaktadır. Almanya’ya ek olarak, en güçlü temsil edilen ülkeler Fransa, İngiltere, İtalya, Kore, İsviçre ve ABD’dir. Grup stantlarına Brezilya, Bulgaristan, Çin, Fransa, İtalya, Kore, Rusya ve ABD’den firmalar katılıyor.

Ürün Grupları

Diş Hekiminin Tıbbi Cihazları, Diş Hekimleri için Teknik Ekipmanlar, Malzemeler, Hizmetler, Bilgi Sistemleri, İletişim Sistemleri, Diş Hekimliği, Dişçilik Cihazları, CAD / CAM, İmplantlar, Dezenfeksiyon, İlaç

IDS Dental Endüstrisi Fuar. 14-18.03.2023 KOELNMESSE-

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin