Anasayfa » yeni yazı » HEIMTEXTIL Uluslararası Ev Tekstil Ürünleri Fuarı 10. – 13. January 2023 Frankfurt Main

HEIMTEXTIL Uluslararası Ev Tekstil Ürünleri Fuarı 10. – 13. January 2023 Frankfurt Main

Tarafından mehtap
984 Görüntüleme 7 minutes Oku

Heimtextil, ev tekstili, tasarımı ve trendleri için ev tekstil endüstrinin en önemli küresel etkinliğidir. Yeni ürünleri ve trendleri ile yeni ev tekstil moda sezonu 10-13 Ocak 2023 de Frankfurt’da başlıyor ve dünyanın her yerinden profesyonel ziyaretçiler katılımcı firmaların ürünlerini HEIMTEXTIL da görecekler.

Dünyanın dört bir yanından 62.970 ticari ziyaretçi, 7-10 Ocak 2020 tarihleri ​​arasında HEIMTEXTIL uluslararası ticaret fuarını ziyarete geldi. 2.918 katılımcı fuar sırasında yeniliklerini sundu. 2023 de bu rakamların katlanarak artması beklenmekte.

Ürün Grupları

Dekoratif Kumaş, Perde, Nakış, Döşemelik Kumaş, Deri, Güneşlik Jaluzi, Halı, Duvardan Duvara Halı, Duvar Kağıdı, Duvar Kağıdı Aksesuarları, Yatak Takımları, Minder, Battaniye, Yatak Örtüsü, Masa Örtüleri CAD, CAM, Satış Promosyonu,

HEIMTEXTIL 2023

Fuarın orijinal WEB sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin