Anasayfa » yeni yazı » GSMA MWC Mobil Endüstri ve Teknoloji Fuarı 26-28 EKİM 2021 Los Angales

GSMA MWC Mobil Endüstri ve Teknoloji Fuarı 26-28 EKİM 2021 Los Angales

Tarafından mehtap
695 Görüntüleme

GSMA’daki vizyonumuz, insanların, endüstrinin ve toplumun gelişmesi için mobilite’nin tüm gücünü ortaya çıkarmaktır . MWC Los Angeles, CTIA ile ortaklaşa olarak, GSMA’nın Kuzey Amerika’daki amiral gemisi etkinliği olup, mobilite ve mobil inovasyondaki en yeni trendleri sergiliyor. Güçlü ilişkiler kurmak, teknolojiyi kullanmak ve insanlığın ilerlemesini destekleyerek daha parlak bir geleceği şekillendirmek ve kolektif bilgimiz aracılığıyla teknolojiyi hızlandırmak için ekosistemin yüz yüze buluştuğu yerdir.     

Hükümet ve kamu politikasındaki eğilimleri ve gelişmeleri tartışmak ve ayrıca dünyamızı şekillendiren 5G, O-RAN ve eSim dahil olmak üzere teknolojiyi keşfetmek için ABD’li politika yapıcıları ve önemli kablosuz sektör paydaşlarını bir araya getiriyoruz.   

Taşıyıcılardan ve ekipman üreticilerinden mobil uygulama geliştiricilere ve içerik oluşturuculara kadar ABD kablosuz iletişim endüstrisini temsil ediyoruz. Ve 2021’de, temamız Connected Impact’i keşfetmek için fiziksel olarak yeniden bir araya geleceğiz. En son teknolojiyi, düşünce liderliğini ve en yeni katılımcıları sergileyerek,  Sektörün en etkili mobilite etkinliğinde yeniden inşa etmeye, yeniden hayal etmeye ve yeniden bağlantı kurmaya hazır olun.

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin