Anasayfa » yeni yazı » DOMOTEX Döşeme Dünyası Fuarı 12 – 15 Ocak 2023 Messe, Hannover/Germany

DOMOTEX Döşeme Dünyası Fuarı 12 – 15 Ocak 2023 Messe, Hannover/Germany

Tarafından mehtap
512 Görüntüleme

DOMOTEX – THE WORLD OF FLOORING

DOMOTEX’de dünyanın her yerinden gelen katılımcılar ve ziyaretçiler, dört gün boyunca döşeme dünyasında ki en son trendleri ve yaşam tarzını deneyimleyip, sayısız sipariş alma fırsatı olacak. Bu DOMOTEX – The World of Flooring’in vaadidir.

Birkaç gün boyunca Hannover, zemin kaplama sektörü için uluslararası bir merkez olarak hizmet verecek ve iş fırsatları elde etmek için ideal bir yer sunacak.

İster küçük firmalar ister 10.000’den fazla çalışanı olan işletmeler olsun, sektördeki herhangi bir şirket DOMOTEX’te uygun bir platform bulabilir. Rahat halılar, klas parke zeminler, muhteşem doğu halıları ve şık tasarım zemin kaplamaları:

Lider bir uluslararası ticaret fuarı olan DOMOTEX, dünyanın en iyi döşeme trendlerini sunuyor.

DOMOTEX’e geri dönen ve ilk kez gelen ziyaretçilerin sayısı neredeyse eşit. Bu nedenle, tekrar eden katılımcılar, aynı zamanda mevcut temaslarını güçlendirirken yeni hedef gruplar geliştirme fırsatına sahiptir. Profesyonel katılımcıların yüzde 42,1’i tekrar gelen ziyaretçilerdir. Bu veriler DOMOTEX’in piyasa yapıcı gücünü göstermektedir.

DOMOTEX 2023

Fuarın orijinal WEB sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin