Anasayfa » yeni yazı » Ceramitec Uluslararası Seramik Endüstrisi Fuarı 21–24 Haziran 2022 Messe München

Ceramitec Uluslararası Seramik Endüstrisi Fuarı 21–24 Haziran 2022 Messe München

Tarafından mehtap
341 Görüntüleme

Bir Bakışta Ceramitec

Ceramitec, uluslararası seramik endüstrisinin buluşma noktasıdır: Seramik ile ilgili Her branş, her pazar lideri, her karar verici ve tüm değer zinciri burada temsil edilmektedir. Ceramitec’i sektördeki lider uluslararası ticaret fuarı yapan da budur.

ceramitec seramik endüstrisinin buluşma noktasıdır

Ceramitec, üreticilerden bilim adamlarına kadar tüm seramik endüstrisinin bir araya geldiği merkezi etkinliktir. Dört gün boyunca, dünyanın dört bir yanından 600’ün üzerinde katılımcı, tüm portföylerini seramik fuarında sunuyor: makineler, cihazlar, sistemler, süreçler ve hammaddeler. Klasik seramikten endüstriyel seramiklere, seramik mühendisliğinden teknik seramiklere ve toz metalurjisine kadar endüstrinin her dalı temsil edilmektedir .

Tedarikçiler için bir ticaret fuarı olarak ceramitec, önde gelen üreticiler, kullanıcılar ve bilim adamlarının buluşma noktasıdır . Burası insanlarla tanışmak ve uzmanlığınızı paylaşmak için bir yerdir. Bu, sinerjiler yaratır ve endüstri, araştırma ve geliştirmedeki yeni teknolojiler ve uygulamalar hakkında farkındalık yaratır

Ceramitec 2022, 21-24 Haziran tarihleri ​​arasında Messe München sergi merkezinde gerçekleşecek.

Ceramitec 2022

Ceramitec 2022 bilgi pdf sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ceramitec 2022

Fuarın ojinal web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin