Anasayfa » yeni yazı » BAU Dünyanın önde gelen mimari, malzeme, sistem fuarı 9–14 Ocak 2023 | Messe München

BAU Dünyanın önde gelen mimari, malzeme, sistem fuarı 9–14 Ocak 2023 | Messe München

Tarafından mehtap
375 Görüntüleme

Bir bakışta BAU

Dünyanın Önde Gelen Mimari, Malzeme ve Sistemler Fuarı olan BAU, iki yılda bir gerçekleşir. Binaları planlamak, inşa etmek ve tasarlamak için uluslararası topluluğa dahil olan herkes burada bir araya gelir – örneğin mimarlar, planlamacılar, yatırımcılar, endüstriyel ve ticari sektör temsilcileri, inşaat işleri vb.

BAU, inşaat sektöründe Mimari, Malzeme ve Sistemler için Dünyanın Önde Gelen Ticaret Fuarıdır.

Geleceğe yönelik üreticilerin, ilgili profesyonellerden oluşan bir kitleyle bir araya geldiği yerdir. Asıl ilgi alanları, fiili uygulamada kullanılabilecek en son teknikleri, malzemeleri ve uygulamaları içerir. Burası ziyaretçilerin binanın geleceğini bizzat deneyimledikleri yerdir.

Binaların geleceği

BAU, geleceğe yönelik bir iletişim platformu olarak kendini kanıtlamıştır. İnşaat endüstrisindeki küresel, ekolojik ve ekonomik zorlukların üstesinden gelmek için artık gerekli olan yenilikçi ve teknolojik uzmanlığı genişletmek için en iyi ön koşulları karşılamaktadır.

BAU 2023

Fuarın orijinal WEB sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin