Anasayfa » yeni yazı » Anuga 09.-13.10.2021 Köln Uluslararası Gıda Fuarı

Anuga 09.-13.10.2021 Köln Uluslararası Gıda Fuarı

Tarafından mehtap
376 Görüntüleme

Anuga yeniden başlamaya hazır: Yiyecek ve içecek endüstrisinin önde gelen küresel ticaret fuarı Anuga, 09.-13.10.2021 tarihleri ​​arasında Köln’de gerçekleşiyor

Her 2 yılda bir Almanya’nın KÖLN kentinde düzenlenen, Küresel gıda endüstrisinin en önemli buluşma yeri olan ANUGA fuarı, endüstrinin nabzını tutan, geleceği ile ilgili yenilikleri ve en son trendleri belirleyen en eski pazardır. Yaklaşık 200 ülkeden, 170.000 bin ziyaretçi ve 7000 den fazla katılımcı firmayı bir araya getiriyor. Sadece ticari ziyaretçi kabul eden ANUGA fuarında, gıda perakendecileri, toptancılar, içecek perakendecileri, kooperatifler, ithalat ve ihracatçılar, organik gıda üreticiler, oteller, Catering şirketleri bir araya gelmektedir.

Sektör Lideri ve öncü, uzman ve güvenilir ANUGA, 2021’de benzersiz, dinamik gücüyle yiyecek ve içecek endüstrisini destekliyor

Özellikle şimdi, Anuga @home ile birlikte Anuga, yeni ekonomik bakış açıları için temel oluşturuyor ve sektör oyuncularını dijital dünyada bir araya getiriyor.

Anuga’nın benzersiz ticaret fuarı konsepti, Tek bir çatı altındaki on ticaret fuarı için oryantasyon sağlar, arz ve talebi birbirine bağlar ve farklı iş deneyimleri sunar.

En son gelişmelerin nabzını tutan ANUGA, bir dizi yaratıcı konsept ve yenilikçi ürünle sektöre ileriye giden yolu gösterecek

Anuga Kaliteli Yemek

Anuga Fine Food ticaret fuarı, özel kaliteli ve gurme gıdaların yanı sıra temel gıdaları temsil eder ve bu da Anuga Fine Food’u gıda endüstrisinin üreticileri ve müşterileri için en önemli platform haline getirir.

Anuga Dondurulmuş Gıda


Dondurulmuş gıda ve dondurma ürünleri, gıda ticaret fuarı Anuga Frozen Food’da temsil edilmektedir. Burada özellikle dondurulmuş yemek segmentinden gıda yenilikleri ticari ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır. Bu hızlı büyüyen segmenti Anuga Frozen Food ticaret fuarında keşfedin.

Anuga Et

Et, işlenmiş et, av ve kümes hayvanları segmentindeki en son gelişmelerle ilgileniyor musunuz? Bu segmentin gıda yenilikleri ve ürün lansmanları, Anuga gıda fuarında kendi salonlarında sunulmaktadır.

Anuga Soğutulmuş ve Taze Gıda


Anuga Chilled & Fresh Food ticaret fuarı, ev dışında taze ve yenilikçi rahat ürünler sunar. Zamanın nabzını tutun ve müşteriniz için yeni ürünler keşfedin.

Anuga Süt Ürünleri

Süt ve süt ürünleri için uluslararası lider gıda fuarı, normal süte alternatif ürünler veya süt ve süt ürünlerinin uzun raf ömrü gibi konulara özel önem veriyor. Anuga Dairy, süt ürünleri tüccarları ve üreticileri için mutlaka katılması gereken bir etkinliktir.

Anuga Ekmek ve Fırın

Unlu mamüllerdeki trend, çeşitlilik ve uluslararası spesiyalitelere doğru ilerliyor. Anuga Bread & Bakery fuarında sektör üreticileri ekmek ve ekmek ürünleri alanında ürün ve gıda yeniliklerini sunuyor.

Anuga İçecekleri

Alkolsüz içecekler alanındaki yenilikçi içecekler ve trendler, Anuga Drinks ticaret fuarının temasıdır. Yakında hangi içeceklerin piyasaya gireceğini ve meşrubat pazarının nasıl gelişeceğini buradan öğrenebilirsiniz. Anuga Drinks, meşrubat endüstrisinin iş platformudur.

Anuga Organik

Perakende sektörü için organik sertifikalı gıdaların ürün çeşitliliğini keşfedin. Anuga Organic, yüksek kaliteli organik ürünlerin ihracatına odaklanmaktadır. Uzman konuşmacılarla bu konudaki değişime katılın ve trend belirleyen ürünleri keşfedin.

Anuga Sıcak İçecekler

Anuga Hot Beverages gıda fuarında çay, kahve ve sıcak çikolata segmentinin eşsiz sinerjisinden yararlanın. Önemli iş bağlantılarıyla tanışın ve çeşitli ürünleri keşfedin. Yenilikçi ürünlerle müşterilerinizin ürün çeşitliliğini artırın.

Anuga Mutfak Konseptleri

Anuga Culinary Concepts fuarında ekipman, teknoloji ve gastronomi alanındaki en son trendleri keşfedin. Bu gıda fuarı, gastronomi ve ticaret endüstrisi için iş buluşma noktasıdır. Sunum ve ders alanlarının bir karışımı, ticari ziyaretçilerin ürün yeniliklerini ilk elden keşfetmelerini sağlar.

Anuga 2021

Fuarın orijinal WEB sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin