Anasayfa » yeni yazı » AMB Uluslararası Metal İşleme Fuarı 13 – 17 Sep 2022 STUTTGART

AMB Uluslararası Metal İşleme Fuarı 13 – 17 Sep 2022 STUTTGART

Tarafından mehtap
302 Görüntüleme

AMB 2022 için kayıt aşaması başladı / Yıllardır Avrupa’nın önde gelen ticaret fuarı uzun bir aradan sonra geri döndü

Geçen yılki etkinliğin askıya alınmasından sonra, AMB – Uluslararası metal işleme fuarı normal döngüsüne geri dönecek ve 13 – 17 Eylül 2022 tarihleri ​​arasında Stuttgart ticaret fuarı merkezinde tekrar gerçekleşecek. Metal işleme endüstrisinden tüm büyük katılımcılar beş gün boyunca ilgili profesyonel ziyaretçilere yeniliklerini ve daha fazla gelişmelerini sunacaklar.

Landesmesse Stuttgart GmbH Sanayi Bölüm Direktörü Gunnar Mey, “Sonunda yeniden ticaret fuarları düzenleyebileceğimiz için gerçekten heyecanlıyız” diye açıklıyor.

GUNNAR MEY

Sektörden büyük destek

Fuar Danışma Kurulu : 8 Haziran’daki başlangıç ​​toplantısında, tüm şirketler ticaret fuarına tam destek sözü verdi. Toplantıya katılan firmalar arasında DMG MORI, INDEX-Werke, HAHN+KOLB, EMCO, GF Machining Solutions, CHIRON Werke, FFG Europe, KASTO, GÜHRING, CERATIZIT, ISCAR, Hartmetall-Werkzeugfabrik Paul Horn, MAPAL, NAGEL Werkzeug-Mas yer aldı. , Ilg + Sulzberger ve Römheld.

Mey, “Katılımcıların ve ortakların bize duyduğu güven bizi son derece gururlandırıyor ve harika bir AMB 2022’ye giden yolda bizi doğruluyor” açıklamasında bulundu.

GUNNAR MEY

Başarılı bir AMB için İşaretler

VDMA Precision Tools Association, VDMA Software and Digitalization Association ve German Machine Tool Builders’ Association (VDW) dahil olmak üzere AMB’nin tanıtım destekçileri tarafından sunulan mevcut piyasa verileri, Ticaret Fuarı Danışma Kurulu’nun izlenimlerini onaylıyor ve olumlu bir görünüm veriyor. güncel ekonomik gelişmeler: Gelen siparişlerdeki artışlar sektörde toparlanmaya işaret ediyor. Bunlar, duyurulan kayıt aşamasıyla ivme kazanan AMB’nin başarılı bir şekilde yeniden başlatılması için en iyi işaretlerdir.

Sektörün takvimlerinde 13 – 17 Eylül 2022 tarihleri ​​arasında AMB 2022 fikstürü yer alıyor. AMB 2022’deki katılımcılar için bir sonraki önemli kilometre taşı, 15 Ekim 2021’deki planlama aşamasının başlangıcıdır.

15 – 19 Eylül 2020 tarihleri ​​arasında Stuttgart Ticaret Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 20. AMB’de yaklaşık 90.000 uluslararası ticari ziyaretçi ve 1.500 katılımcı bekleniyor. 120.000 metrekareden (brüt) daha fazla bir sergi alanında sergi bölümleri olacak. metal kesme takım tezgahları, metal çıkarma proses takım tezgahları, hassas takımlar, ölçüm sistemleri , robotlar, iş parçası ve takım taşıma teknolojisi, endüstriyel yazılım ve mühendislik bileşenleri, montajlar ve aksesuarlar için yenilikler ve daha fazla gelişme olacaktır. AMB 2020, VDMA Precision Tools Association, VDMA Software and Digitalization Association ve German Machine Tool Builders’ Association (VDW) gibi promosyon destekçileri tarafından desteklenecektir.

AMB 2022

Fuarın orijinal WEB sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Fuar Talep Formunu doldurarak veya direk firmamızı arayarak katılmak istediğiniz fuar ile ilgili planlama ve fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Seyahat paket programları ve otel konaklamaları için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Fuarlar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onay Daha Fazla Bilgi Edinin